Loading...

Jedlá prachová barva lemon yellow 7ml - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher
Jedlá prachová barva lemon yellow. Balení 7 ml.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

69 Kč
98.6 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedná se o práškové barvy, které lze použít třemi způsoby. Jejich hlavní použití je pro zdobení cukrovinek a zejména květin. Mohou být také přimíchány přímo do cukrové pasty, ale s nižším účinkem oproti gelovým barvám. Nanášením štětcem na cukrové květy získáte skutečně realistický vzhled nebo plně vybarvíte či zvýrazníte povrchovou dekoraci. Práškovou barvu lze také použít k barvení cukrové pasty, Royal icing a White Chocolate. Všechny barvy Sugarflair jsou vyráběny s použitím jedlých surovin, které splňují legislativu EHS a mají status košer.

Objem

Balení obsahuje: 70 ml

Složení produktu

Barva: tartrazin E102. E102, může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva žlutá
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva žlutá
Žluté potravinářské barvivo
Výrobce Sugarflair
EAN 702811589629
Kód produktu D107

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť citronová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6,3 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku roz

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť žloutková

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122, E110)Obsah čistého barviva: 7,0 ± 0,5%Návod: Část obsa

6 Kč
120 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva oyster 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva oyster. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Přírodní barvivo žluté Yes Superfood Kurkumin (50 g)

Jedno balení obsahuje 50 g kurkuminového superpotravinového prášku, což je doporučená denní dávka po

364 Kč
728 Kč / 100g

Skladem > 5 ks